Acasa Ştiri Sport Mihai Pintilii, mijlocașul Stelei, accidentat în timpul meciului cu POAK Salonic

Un articol de: -

Mihai Pintilii, mijlocașul Stelei, a fost accidentat în minutul 33 al amicalului cu POAK Salonic.

Pintilii a acuzat probleme la spate în urma unui duel cu un adversar. Acesta i-a lăsat locul Achim. Momentan nu se ştie cât de gravă este accidentarea jucătorului întors în iarna la Steaua, informează gsp.

La momentul schimbării POAK conducea Steaua cu 3-1, însă echipa antrenată de Reghecampf a întors scorul până la pauză, 4-3.

Steaua va disputa duminică pe Naţional Arena finala Cupei Ligii împotriva Concordiei Chiajna de la 20:00 și încă nu se știe sigur dacă mijlocașul Stelei va pute ajuca.

Citeşte mai multe despre:   amical